Geri

APELMARİN DENİZ TUTKALI

KATEGORİLER
Kategori Listesi

APELMARİN DENİZ TUTKALI

Kategori:
Tutkallar
Marka:

ÜRÜN DETAYI

      Deniz Tutkalı , Tek komponentli bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın yapısındaki nem yardımıyla kürleşir. Kolay uygulanır, düşük viskozitiye sahiptir. Hızlı kurur, suya dayanıklıdır. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilinir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez. Mükemmel yapışma gücüne sahiptir.

Uygulama Alanları ;

Ahşap malzemelerinin birbirlerine ve metal, beton, polistiren köpük ve diğer pekçok plastik malzemeye yapıştırılmasında, mobilya imalatında, tekne imalatında, suya dayanım ihtiyacı duyulan tüm yapıştırma işlemlerinde kullanılır.

Kullanım Şekli ;

5C'nin altındaki sıcaklıklarda kullanmayınız. Yapıştırılacak parçalar uygun şekilde temizlenmeli, tozda ve kirden arındırılmalıdır. Yapıştırıcı ince bir tabaka hlinde yüzeylerden birine yada her ikisine sürülmelidir. 15 Dakika içinde yüzeyler preslenmelidir. Presleme süresi, ortamın nemi, sıcaklığı ile yapıştırılacak malzemenin yapısına bağlıdır.

Depolama ;

Apelmarin neme karşı hassastır, bu nedenle sürekli olarak ambalajında ve ağzı sıkıca kapalı olarak saklanmalıdır. Orjinal ambalajında, 10C - 30C arasında saklanması durumunda, raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.

BENZER ÜRÜNLER